Artikeln om mäns dåliga matvanor fick många att försöka hjälpa.
Nu vill mickelsson.net vara med och stöda singlar:
"ni kan skicka mat till källargränden 2c10 02630 Esbo", så hjälper ni till, sade Linus

"Är det sant att män inte kan se efter sig själva?" uttryckte Tine med förvåning. "Visst minns jag min brorsa innan Anna... men inte var det så här dåligt"
Artikeln om mäns dåliga matvanor fick många att försöka hjälpa.
Nu vill mickelsson.net vara med och stöda singlar:
"ni kan skicka mat till källargränden 2c10 02630 Esbo", så hjälper ni till, sade Linus
Kommentarer (22)
Ava! Män är inte konstiga. Det är kvinnor som är konstiga. Men just där ligger väl deras charm...
GLAD ALLA HJÄRTANS DAG PÅ ALLA!! Don't forget tonight!
För att hålla mig på samma linje så måste jag påpeka att det tycks finnas ett behov för en plats där man kan diskutera mickelsson.net utanför kontexten av en specifik artikel... Undrar hur detta kunde uppnås?
För att återgå till artikeln: Visst är alla påståenden om mäns dåliga kostvanor sanna, MEN (särskilt feminister lystra noga) det är det som gör att män dör unga och följaktligen kan kallas det enfaldiga och svaga könet av feministerna. Now would you give that up just to have them fools eat healthy?
(message brought to you by a founder of NFN)
måste dock, för att inte linus ska börja filtrera undan min reklamkampanj, säga nåt om artikeln. nå, jag skulle inte rekommendera att den tas alltför allvarligt, fastän jag själv knappt klarar av att koka pasta. Man får lära av sina misstag och / eller gifta sig med en kock.
Skriv en kommentar