Tisdag 3 november 2026Tis 3 nov·Namnsdag: Namn: Erland·23:e söndagen efter pingst23:e sönd. e. pingst: ”Förlåt varandra”
Mickelsson.net Goda nyheter sedan 2002
Böcker är bra komplement till Reddit

Reddit är mångas viralfavorit - Bättre slösurfande

Om du tycker att ditt facebook-flöde kommer om och om igen med gamla delningar eller bara liknande åsikter eller skämt lönar det sig att surfa in på Reddit. Flera nyhetssidor använder också Reddit för inspiration.

Reddit har också läsapplikationer för telefonen om man hellre läser grejerna på det sättet. Sidan är användardriven, men det som gör den så lyckad är inläggen är sorterade enligt mest röster så användarna har själva gallrat ut det bästa. Dessutom finns många underkategorier som fungerar t ex som stödforum för ett visst telefonmärke, andliga diskussioner eller fotografering.

Vanliga reddit:
http://reddit.com

Videon:
http://reddit.tv

Spara som PDFDölj/Ändra

Kommentarer (0)

Inga kommentarer ännu. Bli den första att kommentera!

Skriv en kommentar

Kommentarer publiceras direkt.